آموزش ساخت استیکر تلگرام در ۳ گام

آموزش ساخت استیکر تلگرام در ۳ گام

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ موضوع: گوناگون نویسنده: مهرزاد دریس

چگونه تصاویر دلخواه خود را به استیکر تلگرام تبدیل کنیم؟

تلگرام از بدو پیوستن به اپلیکیشن های ارتباطی به دلیل طراحی بسیار کاربرپسند و سرعت آن نظر بسیاری از کاربران اینترنت به ویژه کاربران ایرانی رو به خودش جذب کرد ; با توجه به امنیت و سرعت قابل تحسین تلگرام همه چیز از نظر طراحان تلگرام خوب به نظر می آمد تا اینکه متوجه یک عیب در سطح تلگرام شدند و آن هم چیزی نبود جز محدودیت در استفاده از استیکر تلگرام ! توسعه دهندگان تلگرام برای این موضوع چاره ای اندیشیدند و آن را با ظرافت تمام در نسخه ۰٫۸٫۱۹ پیاده سازی کردند ! در این مقاله با من همراه باشید تا در ۳ گام بسیار ساده مجموعه استیکرهای تلگرام خودتون را بسازید !

گام اول – آماده سازی تصاویر برای تبدیل به استیکر تلگرام :

سعی کنید از تصاویر با کیفیتی استفاده کنید . تجربه ثابت کرده اگر طول و عرض تصویرتون برابر باشه نتیجه بهتری میگیرید . همچنین باید فرمت تمامی تصاویر PNG باشد  و بکگراندی نداشته باشند.

گام دوم – افزودن Clippy :

Clippy یک ربات است که با استفاده از آن به راحتی میتوانید تصاویر PNG خود را به فایل Webp(فرمت استیکر تلگرام ) تبدیل کنید . در منوی جستوجو تلگرام نام Clippy را تایپ کنید و وارد منوی چت شید .

استیکر تلگرام

گام سوم – ارسال تصویر برای Clippy :

تنها کاری که باید بکنید این است که تصویرتون را برای Clippy بفرستید ! در کمتر از ۵ ثانیه جواب برای شما ارسال میشه که یک استیکر بدون بکگراند هستش و میتونید به راحتی اون را برای دوستان خود منتشر کنید !


نویسنده: عرشیا منصوری

دیدگاه خود را بیان کنید 16 دیدگاه

*

مجله فناوری اطلاعات رهیافت
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری