انتخاب فقط یک دسته‌ بندی برای هر یک از مطالب وردپرس

انتخاب فقط یک دسته‌ بندی برای هر یک از مطالب وردپرس

تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ موضوع: افزونه وردپرس نویسنده: مهرزاد دریس

چگونه برای هر یک از مطالب سایت خود فقط یک دسته‌ بندی انتخاب نماییم؟

در این مطلب قصد داریم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن شما این امکان را خواهید داشت تا فقط یک دسته برای هر یک از مطالب سایت خود انتخاب کنید.

انتخاب فقط یک دسته برای هر مطلب

انتخاب فقط یک دسته برای هر مطلب

این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا نظم بهتری را در مطالب و دسته‌ بندی های خود حاکم کنید، به این صورت که برای انتخاب دسته برای هر مطالب خود به جای استفاده از چک باکس که امکان انتخاب چندین دسته‌ بندی را به شما میده، یک فیلد کشویی و یا رادیو باکس در اختیار شما قرار میدهد تا فقط یک دسته برای مطالب خود انتخاب کنید. این افزونه برای کسانی که علاقه دارند فقط یک دسته برای هر مطلب خود داشته باشند بسیار مفید خواهد باود.

برای شروع کافیست افزونه Categories Metabox Enhanced از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید و سپس می توانید از منوی تنظیمات»Categories Metabox Enhanced این افزونه را تنظیم کنید.

categories-enhanced

تنظیمات افزونه

بطور پیشفرض وردپرس با استفاده از چک باکس چند انتخابی به کاربران اجازه می دهد تا دسته های متعددی را برای مطالب خود انتخاب نمایند. با استفاده از این افزونه شما می تواند آن را به تک انتخابی تبدیل کنید و کاربران را به انتخاب فقط یک دسته برای هر پست محدود کنید.

اگر تعداد دسته‌ بندی های سایت شما بسیار زیاد می باشد بهتر است از گزینه نمایش انتخاب کشویی به جای نمایش دکمه رادیویی استفاده نمایید. همچنین شما با استفاده از این افزونه می توانید محل نمایش انتخاب دسته‌ بندی را در ویرایشگر شخصی سازی نمایید و یا عنوان آن را تغییر دهید.

categories-metabox-settings

صفحه رسمی افزونه

دیدگاه خود را بیان کنید 0 دیدگاه

*

مجله فناوری اطلاعات رهیافت
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری