چگونه کاربران غیرفعال وردپرس بصورت خودکار از سیستم خارج شوند

چگونه کاربران غیرفعال وردپرس بصورت خودکار از سیستم خارج شوند

تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ موضوع: افزونه وردپرس نویسنده: مهرزاد دریس

خروج خودکار کاربران غیرفعال وردپرس با استفاده از افزونه WP Idle Logout

چگونه کاربران غیرفعال وردپرس بصورت خودکار از سیستم خارج شوند؟ در حال حاظر سایت های وردپرسی چند نویسنده با چالش های زیادی روبرو هستند. از لحاظ امنیتی مدیران و کاربران غیرفعال یک تهدید برای سایت شما هستند. به همین دلیل بسیاری از بانک ها و سایت های مالی – تجاری از سیستم خروج کاربر خودکار کاربر غیر فعال استفاده می کنند. شما هم می توانید همچین قابلیتی را در سایت وردپرسی خود ایجاد نمایید، در این مقاله ما به شما نشان می دهیم که چطور می توانید کاربران غیرفعال وردپرس خود را از سیستم خارج کنید.

برای شروع باید افزونه WP Idle Logout را نصب و فعال کنید و پس از فعال سازی به راحتی به بخش تنظیمات افزونه رفته و تنظیماتی برای خروج کاربران بیکار قرار دهید.

تنظیمات افزونه

تنظیمات افزونه

برای شروع با وارد کردن مدت زمان بیکاری کاربران که مقدار پیش فرض آن ۳۶۰۰ ثانیه (۱ ساعت) است مدت زمان غیرفعال بودن آنان را تنظیم کنید.

گزینه بعدی پیامی است که به آنان نشان داده می شود. بطور پیش فرض پیامی به کاربران نشان داده می شود که خودتان می توانید آن را ویرایش کنید، مثلا: “شما به علت عدم فعالیت از سیستم خارج شده اید”.

پیام کاربران خارج شده

پیام کاربران خارج شده

با این روش شما می توانید از مشکلات ناشی از تداخل نویسندگان با یک نوشته و مشکلات امنیتی را با خروج کاربران غیرفعال وردپرس جلوگیری کنید.

“موفق باشید”

 

صفحه رسمی افزونه

دیدگاه خود را بیان کنید 0 دیدگاه

*

مجله فناوری اطلاعات رهیافت
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری