وبسایت های تحلیل سئو ، سراب یا واقعیت؟

وبسایت های تحلیل سئو ، سراب یا واقعیت؟

تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ موضوع: آموزش سئو نویسنده: مهرزاد دریس

وب سایت های ارائه دهنده ابزار تحلیل سئو مفید هستند یا مضر؟

شاید شما هم در زمان شروع فراگیری سئو به وبسایت های نظیر chkme و worank رفته باشید و وب سایت خود را با اِلمان های آنها به اصطلاح صد در صد رسانده باشید ، این دروغ نیست و کاملا حقیقیست که شما به سئوی صد در صد از نظر یک روبات رسیده اید ، اما بنظر خود شما سئو رو میتوان با معیار های خشک یک روبات سنجید ؟ آِیا تا به حال فکر کرده اید که چرا سئو کاران معروف به این سایت ها ایمان ندارند ؟ من میخواهم در این پست به شما بگویم که حقیقت این وبسایت ها چیست پس با من در ادامه همراه باشید . . .

تحلیل سئو
خب دوستان عزیز من ، الان اگر در گوگل درباره این وبسایت ها جستجو کنید، همه می گویند که این وبسایت ها دروغ گو هستند و بر روی وب سایت شما تاثیر منفی میگذارند اما من این جملات را به طور کامل تکذیب میکنم ، یعنی چه؟ اگر تاثیر منفی دارند پس چرا اصلا این وب سایت ها به وجود آمدند؟

در حقیقت، وب سایت های تحلیل سئو به شما دروغ نمی گویند، بلکه حقیقت را میگویند اما نه در واقع سئوی کامل، دوستان عزیز من این وبسایت ها On Page Seo رو بررسی میکنند و امتیاز سئوی صفحه مورد نظر به شما را محاسبه می کنند اما در بین وبمستر ها رواج پیدا کرده که این وبسایت ها سئوی کلی وب سایت را میگویند و این باوری اشتباه است! زیرا سئو به سه دسته : ۱-سئوی داخلی ۲-لینکبلدینگ ۳-محتوا تقسیم می شوند که این سه مکمل یکدیگر هستند، شاید بتوان گفت که سئوی داخلی نقش کمتری در سئو دارد اما خوب آن امتیاز صد در صدی که انتظار آن را دارید در حقیقت سئوی داخلی شماست و نه سئوی کلی وبسایت شما که برای محاسبه سئوی کلی اصلا نباید از روبات استقاده کرد زیرا شمارش تعداد لینک و بررسی دقیق محتوا توسط یک روبت ممکن نیست، پس سعی کنید که از این پس سئو را امتیاز کامل این سایت ها در نظر نگیرید.
امیدوارم این مطلب بتواند به شما در امر سئو و بهینه سازی درست یک وبسایت کمک کرده باشد!


آرش دامن افشان

دیدگاه خود را بیان کنید 2 دیدگاه

*

مجله فناوری اطلاعات رهیافت
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری