دستگاه لیزر خانگی DEESS

درباره این پروژه

لطافت ماندگار با DEESS

DEESS اعمال پالسهای آرام نوری به ریشه مو ، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد میگردد . تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را همیشه لطیف نگاه می دارد . مطالعات بالینی ما نشان می دهد در صورت ۴ الی ۵ بار استفاده با فاصله های زمانی ۲ هفته ای ، کاهش قابل ملاحظه ای در موهای زائد بدن قابل مشاهده خواهد بود برای حفظ این حالت فقط کافیست هر چند هفته یکبار این کار را تکرار کنید . بهترین نگهداری درصورت تکرار هر دو الی چهار هفته یکبار حاصل خواهد شد. ضمن اینکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف ، این مدت قابل تغییر میباشد. DEESS از فن آوری جدیدی به نام IPL استفاده میکند که امروزه در بسیار از سالن های زیبایی حرفه ای هم از آن استفاده میگردد. دی اس این فن آوری را برای استفاده راحت و ایمن در منزل خودتان تغییر داده است . دی اس برای ارائه این روش نوین از کمک و راهنمایی گروهی از بهترین متخصصین پوست و مو بهره گرفته است.
DEESS دارای ۵ درجه تنظیم شدت نور برای استفاده مناسب در هر نقطه از بدن میباشد DEESS را با اطمینان برای ازبین بردن موهای زائد کلیه نقاط از گردن به پائین مانند پاها ، زیر بغل ، نواحی بیکینی ، بازوها و شکم استفاده نمایید.قابلیت پوشش دادن ۱۰۰۰۰ نور در محدوده cm24.5 در هر پالس بدون کاهش سطح انرژی.

ثبت سفارش طراحی وب سایت پرتالی
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری