سامانه استخدام چکاره ای

درباره این پروژه

معرفی سامانه استخدام چکاره ای:

سامانه استخدام چکاره ای، جامع ترین سامانه استخدام ایران است که هر لحظه به‌ روز می‌شود تا کارفرمایان و کارجویان آن هرآنچه را که درباره افراد متخصص ، شرکت های معتبر ، اخبار و رویدادهای استخدامی نیاز دارند از طریق آن کسب نمایند. سامانه خبری‌ با ویژگی های منحصر به فرد متعلق به بخش خصوصی که رسالت اصلی خود را انعکاس نیاز کارفرمایان محترم و ارائه توانایی های کارجویان گرامی در قالب رزومه تخصصی قرار داده تا از این طریق گامی در جهت بهبود فضای کسب و کار بردارد. سامانه اشتغال زایی چکاره ای و دست‌ اندرکاران آن تلاش دارند با ارائه آمارها و اطلاعات دقیق مرتبط با کارفرمایان و کارجویان رونق‌ بخش کسب و کار هموطنان عزیز باشند.

مخاطبان وب سایت چکاره ای چه کسانی هستند؟

سامانه اشتغال زایی چکاره ای خود را متعلق به همه کسانی می‌داند که در زندگی روزمره‌شان با کسب‌وکارها و خدمات آن‌ها سروکار دارند. آقایان و خانم هایی که هر روز باید از فرصت های شغلی مورد علاقه خود مطلع باشند، کارفرمایان و صاحبان صنایع کوچک و بزرگ که در تلاشند نیروی انسانی متخصص لازم برای راه‌اندازی شرکت خود را فراهم کنند، تیم توسعه دهنده چکاره ای تلاش دارند دغدغه‌های روزمره بازار کار جامعه ایرانی را از زبان آن‌ها و به ساده‌ترین شکل ممکن به دور از کوچک‌نمایی، بزرگ‌نمایی در فضایی کاملا واقعی منعکس کنند و در این راه اعتقاد راسخ دارند معرفی و پرداختن به جنبه‌های مثبت و روشن کسب و کارها، بیش از هر رویکرد دیگری واجد منفعت برای بهره وری و اقتصاد کشور خواهد بود.

مطالب و صفحات وب سایت چکاره ای چگونه تولید می شوند؟

برای سامانه استخدام چکاره ای و اهالی آن توجه و پرداختن به خواسته کارفرمایان همان اندازه اهمیت دارد که معرفی کارجویانی که برای آینده کشور ایده‌های نابی در سر می‌پرورانند مهمند . از این رو در صفحات این سامانه استخدامی تلاش بر آن است تا به همه جنبه‌ها و بخش‌های مورد نیاز کارفرما و کارجو پرداخته شود و هر بخش از دریچه های گوناگون نقد و ارزیابی شوند. تلاشی که نتیجه آن تنوع و گوناگونی مطالبی است که سعی می‌شود در زیباترین و شکیل‌ترین شکل گرافیکی ممکن؛ یک مرجع پرمحتوا و در عین‌حال خواندنی باشد. تا ضمن معرفی ظرفیت‌های بالای بخش‌های متنوع کسب‌وکارهای داخلی،اطلاعات موردنیاز متقاضیان ورود به بازار کار را در اختیار آن‌ها قرار می دهد.

اصول و ارزش‌ها

اطلاع‌‌رسانی دقیق و بی‌طرفانه، انصاف و بی‌غرضی، ، تکیه بر اطلاعات، آمار و گزارش‌های واقعی و مستند، سرلوحه قرار دادن اصول حرفه‌ای و پایبندی به ارزش‌های مذهبی، اخلاقی و عرفی جامعه و درنهایت رعایت قوانین کشور مهم‌ترین اصول و ارزش‌هایی است که سامانه استخدام چکاره ای در تهیه اخبار و گزارش‌های خود مدنظر قرار می‌دهند. احترام به حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی و تلاش برای آگاهی‌بخشی به مخاطبان با رعایت حریم‌ها و حرمت‌ها در چارچوب مرامنامه اخلاقی و حرفه‌ای سامانه استخدام ، از اصول خدشه‌ناپذیر همه کسانی خواهد بود که در سامانه اشتغال زایی چکاره ای در هر سطحی از مسئولیت فعالیت می‌کنند.

چشم‌انداز

سامانه اشتغال زایی چکاره ای تلاش دارد سامانه ای باشد که تک ‌تک ایرانیان خواندن آن را یکی از کارهای روزمره خود قرار دهند. اطلاعات موردنیاز خود را از آن بگیرند و دغدغه‌ها و نظرات خود را بتوانند از طریق آن منعکس کنند. یک رسانه مردمی برای مردمی که به دنبال رونق دادن به وضعیت شغلی خود و آگاهی از وضعیت سایر مشاغل هستند. در نهایت برداشتن گامی کوچک در بهبود فضای کسب‌وکار داخلی؛مهم‌ترین هدف و چشم‌انداز سامانه استخدامی چکاره ای است.

ثبت سفارش طراحی وب سایت پرتالی
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری