مجتمع فنی نوین پارسیان

درباره این پروژه

معرفی نوین پارسیان

مجتمع فنی نوین پارسیان- نمایندگی خوزستان، رسالت خطير خود را در سال ۱۳۸۸ با مديريت مهندس محمد آرین پور کارشناسی ارشد نفت به عنوان جامع ترین مرکز طراحی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی فنی مهندسی و مدیریتی در استان خوزستان آغاز نمود. این مجموعه با گردآوری تیمی از کارشناسان، متخصصین و مدیران در گرایش های مختلف فنی مهندسی و مدیریت و همچنین انجام نیازسنجی های آموزشی در سازمان ها و واحدهای صنعتی و سایر متقاضیان آزاد، اقدام به تدوین تقویم آموزشی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی جهت حرکت مجتمع در مسیر ارائه خدمات آمورشی باکیفیت و قابل قبول نموده است. در سال ۱۳۸۹، این نهاد در سازمان فنی وحرفه ای استان خوزستان با عنوان ” نوين پارسيان ” ثبت گرديد. نوين پارسيان به عنوان نهادي با تجربه، افتخار دارد که در بخش خصوصي براي اولين بار شروع به طراحي و برگزاری دوره‌هاي آموزشي فني و مهندسي و مديريتي نموده و توانسته با جذب اساتيد باتجربه، مرکز آموزشی مورد اعتماد و موفق در ارائه خدمات به مهندسين و مديران در شرکت‌هاي بومی راه‌اندازي نمايد و هم اکنون با ایجاد امکانات مناسب و داشتن مجوز رسمي از سازمان فنی و حرفه ای کشور، نمایندگی رسمی در وزارت علوم و تحقيقات و فنآوري و ارائه گواهینامه از این سازمان و وزارتخانه به دانشپذیران قدم در عرصه آموزش‌هاي آکادميک و کاربردی گذارده است.

اين موسسه افتخا راین را دارد که تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار نفر ساعت مهندس و مدیراز دوره های آموزشی و بیش از۴۰ شرکت دولتی و خصوصی در صنایع مختلف مهندسی ازخدمات این مجتمع بهرمند گشته اند.

شایان ذکر است مجتمع فنی نوین پارسیان عالی ترین سطح آموزش های تخصصی و کاربردی را برای دانشپذیران خود فراهم می سازد، به طوری که دانش آموختگان پس از طی دوره های آموزشی به عنوان یک نیروی علمی با داشتن تجربه اجرایی ، انگیزه و اخلاق حرفه ای به جامعه صنعتی کشور وارد می شوند.

مجتمع فنی نوین پارسیان برای غنی سازی سطوح آموزشی ارائه شده به دانشپذیران همواره تحقیق و توسعه در ارتباط با نیازهای آموزشی را موازی با بازخورد نیازهای صنایع ادامه می دهد.

مجتمع فنی نوین پارسیان در جهت پاسخگوئی به نیاز سازمان ها، صنایع و واحدهای صنعتی اقدام به ارائه خدمات انتشار کتب تخصصی و تولید نرم افزارهای آموزشی در حوزه فعالیت های آموزشی مجتمع نموده است.

تلاش مضاعف برای ایجاد انگیزه و رفاه کادر علمی و پژوهشی و دستیابی به توانایی مالی مناسب برای توسعه فعالیت ها در تشکل های بنیان گذار نیز از دیگر اهداف مجتمع فنی نوین پارسیان می باشد.

ایجاد ارتباط صادقانه با کلیه ذینفعان ، توجه به مسایل اجتماعی آنان ، استفاده از استادان دارای علم و تجربه در صنایع از اصول مورد توجه می باشد.

ثبت سفارش طراحی وب سایت پرتالی
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری