مرکز مهندسی پارسیان

درباره این پروژه

تحصیلات آکادمیک در مرکز مهندسی پارسیان

آنچه مسلم است تحصیلات دانشگاهی برای رسیدن به جایگاه اجتماعی مناسب و دستیابی به موفقیت مالی ضروری است، دانشگاه ها اغلب دانش مورد نیاز برای موفقیت در زندگی شخصی و شغلی را به افراد آموزش می دهند اما در دنیای سریع و پرتکاپوی امروز دانش بدون مهارت جایگاه ارزشمندی را برای افرادی که در تلاشند در محیط کاری شاخص باشند و شاخص بمانند ایجاد نمی نماید.

 

کسب مهارت و تخصص

ما می دانیم که داشتن بالاترین مدرک و تحصیلات دانشگاهی به ارزشی تغییرپذیر تبدیل شده است برای مثال، اگر روزی در محل کاری کارفرما شویم، احتمالا اولویت استخدام را به کسی می دهیم که مهارت و تخصص بیشتری دارد تا کسی که مدرک دانشگاهی بالاتری دارد و این مهم از طریق گذراندن دوره های تخصصی حاصل می شود و ما در مرکز آموزش خود راه را برای شما هموار کرده ایم.
 

مشاوره و تهیه رزومه تخصصی

با توجه به تخصصی شدن مشاغل و افزایش متقاضیان در مواردی مشاهده می‌شود فرد با داشتن مهارت‌های لازم نمی‌ تواند شغل دلخواه خود را پیدا کنند. نوشتن رزومه‌ای که فرد را به بهترین نحوه معرفی کند می‌تواند در راه رسیدن به هدف بسیار موثر باشد. فرد می بایست مهارت‌ های خود را همانند کالایی که قصد فروش آن را دارد به کارفرما عرضه کند در نوشتن رزومه باید یکسری اصول رعایت گردد تا کارفرما ترغیب شود رزومه شما را بخواند و به آن ترتیب اثر دهد. رزومه باید خود فرد باشد و فرد خودش را در آن ببیند. مرکز مهندسی پارسیان با استفاده از تجربیات و تخصص خود رزومه شما را حرفه ای می سازد.
 

موفقیت

افراد موفق و ناموفق تفاوت زیادی در توانمندی هایشان ندارند. تنها چیزی که بین آنها تفاوت ایجاد می کند میل آنها به کشف و شکوفایی تمام ظرفیت هایشان است.هدف آموزش این است که راه رسیدن به موفقیت را به انسان ها بیاموزد. برای اینکه در شغل خود بهترین باشید به طور مداوم یاد بگیرید. آموزش گنجی است که همه جا به دنبال صاحبش می رود.

ثبت سفارش طراحی وب سایت پرتالی
ارتباط آسان - مشاوره رایگان
تلفن بخش مشاوره: 09338334227
تلفن بخش فروش: 061-34453991
تلفن بخش پشتیبانی: 061-34453991
ایمیل پشتیبانی: info@itrahyaft.ir
ایمیل مدیریت: manager@itrahyaft.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت فناوری اطلاعات رهیافت محفوظ می باشد - از ایده تا اجرا توسط شرکت فناوری اطلاعات رهیافت
لودینگ در حال بارگذاری